Sıcak Satış Evrensel Öz-Kapanış Elektrik çıkış kapakları, Ekstra Güvenli Geciktirici Çocuk Muhafızları Soket Fiş Koruyucu, Donanım I

Yeni ürün

₺83.51

₺98.26

-15 %

Stokta var

Etiketler:

Ucuz Sıcak Satış Evrensel Öz Kapanış Elektrik çıkış kapakları, Ekstra Güvenli Geciktirici Çocuk Muhafızları Soket Fiş Koruyucu, Donanım I, Yüksek Kalite Sıcak Satış Evrensel Öz-Kapanış Elektrik çıkış kapakları, Ekstra Güvenli Geciktirici Çocuk Muhafızları Soket Fiş Koruyucu, Donanım I, Çin Elektrik Soketi Aksesuarları Tedarikçiler

Güç çıkışı küçük çocuk için her evde tehlikeli bir tehlike vardır. Bizim çıkış plakaları yakın yapmak için imkansız bir küçük çocuk elektrik ile oynamak için, çocuk güvenli tutmak.
Ile bir standart boyutu uyan en ortalama satış mağazaları ve kolay kurulum, sen dakika içinde yerinde sizin güç çıkışı plaka var. Size bunları kaldırmak mümkün olacak zaman kolayca bebek kadar büyür.
Hala sürgülü plaka ve takarak tarafından satış mağazaları kullanın cihazlar. Bebekler üzerinde diğer el onları kullanamazsınız, kazaları hakkında endişelenmenize gerek yok bu yüzden.
Sürgülü mekanizması her zaman otomatik olarak kapanır, bu açık ve böylece unutmayın sizin çocuk her zaman korumalı tarafından varsayılan.
Bu ülke çıkış kapakları hakkında en iyi şey olduğunu tasarım bu ile gel.
Bir enerji tasarrufu vardır thermoseal conta kapatır kez otomatik olarak güç kablosunu prizden çekin.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 12cm x 8cm x 5cm (4.72in x 3.15in x 1.97in)

Bir değerlendirme yazın

Bir değerlendirme yazın

İlgili